Kabanos

Koncerty, Sopot

Data 13.03.2015 22:00
Miejsce Scena
Adres Al. F. Mamuszki 2
Miejscowość Sopot
Bilety 29, 45 zł VIP

Wszystko zaczęło się od żulerskich piosenek nagrywanych w 1997 roku na podkładach na magnetofon Kasprzak, a na przestrzeni lat ewoluowało w prawdziwą petardę polskiej sceny muzycznej. Od samego początku grupa rozwijała się samodzielnie i niezależnie, przez lata zdobywając coraz większą publiczność - na wyjazdach w coraz dłuższe trasy i coraz większe kluby.

|| SALA KONCERTOWA ||

WSTĘP GODZ. 20:00 SUPPORT GODZ. 20:30 KONCERT GODZ. 22:00

Kabanos to: Zenek Kupatasa - wokal Lodzia Pindol - gitara rytmiczna Ildefons Walikogut - bas Mirek Łopata - gitara solowa Witalis Witasroka - bębny

Każda płyta, poczynając od wydanej własnym sumptem albumu "Zęby w Ścianę" w 2007 roku to kolejny etap ewolucji, która wydaje się nie mieć końca. Na najnowszym albumie "Dramat Współczesny" Kabanos pokazuje większą dojrzałość w formie i przekazie, nowe brzmienie, surowość i ciężkość połączoną z umiejętnością do pisania chwytliwych piosenek, z których słynie grupa. To także pierwszy album, na którym pojawiają się ciężkie ballady i rozbudowane, progresywne wręcz kompozycje.

Zespół trzykrotnie zagrał na Przystanku WOODSTOCK, grając kolejno na Małej Scenie (2012 - po tym występie zespół zdobył nagrodę ZŁOTEGO BĄCZKA), na Dużej Scenie (2013), oraz w Pokojowej Wiosce Kryszny (2014), gdzie Kabanos ustalił nowy rekord długości koncertu sceny: 2h 55min. Był to jednocześnie najdłuższy występ Kabanosa w historii.

Facebook

Strona zespołu

Informacja o biletach:

BILETY W CENIE:

Pierwsza PULA - 29 zł

ANTRESOLA/VIP – 45 zł

http://www.scenaklub.pl/vip/

Bilet Vip zapewnia lożę oraz widok z balkonu.