Informacje z dróg

03.11.2014

15:41

Korek na ul. Morskiej w Gdyni w kierunku Rumi - od Kauflandu - informuje Przemek.

15:05

Duży korek na dojeździe do Kościerzyny. Kierowcy stoją już od ul. 1000- lecia aż do Wojska Polskiego. Zatory występują również od Dworcowej do Szopińskiego i z drugiej strony od Klasztornej.

14:35

Obwodnica w pełni przejezdna, korzystajcie póki można!

13:35

W związku ze zdarzeniem w Bożympolu Wielkim ruch pociągów odbywa się wahadłowo. Jeden tor został chwilowo zamknięty.

13:06

W Bożepolu Wielkim na krajowej szóstce doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR-u. Ruch na ten czas został wstrzymany.

12:44

Na ul. Dąbka w Gdyni samochód osobowy po kolizji z ciężarówka został wepchnięty na pobliski przystanek autobusowy. Na szczęście nie było nikogo na przystanku. Do szpitala trafiła kobieta kierująca autem osobowym - informuje Przemek

12:16

Cały czas występują duże utrudnienia w ruchu w związku z dachowaniem samochodu na Trakcie św. Wojciecha. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

11:26

Korek na Trakcie świętego Wojciecha w kierunku Pruszcza Gdańskiego zaczyna się już na wysokości skrzyżowania z ulicą Gościnną, gdzie dachował samochód osobowy. Nikomu nic się nie stało.

09:03

W dalszym ciągu utrzymują się duże korki na Obwodnicy Trójmiasta w Gdańsku. Są to skutki kolizji, która miała miejsce na lewym pasie za Matarnią.

08:23

Powoli jedziemy również ulicą Hutniczą w Gdyni.

08:15

Obwodnica zakorkowana już w obie strony. Kierowcy stoją w dwukilometrowym korku w stronę Gdyni. Słowackiego jest nieprzejezdna.

07:58

Kolizja w Redzie na ulicy Puckiej. W związku ze zdarzeniem nie ma poważnych utrudnień na drodze.

01.11.2014

12:53

W Celbowie na wysokości stacji benzynowej doszło do zderzenia dwóch aut. Trwa akcja ratownicza.

31.10.2014

16:00

Korek na obwodnicy zaczyna się już na wysokości Selgrosa i ciągnie się aż za zjazd na Słowackiego. Również trasa w kierunku autostrady jest zatkana. Są to efekty wzmożonego ruchu w związku z jutrzejszym dniem.

15:53

Mamy pierwsze nagrody - darmową wymianę opon na zimowe! Otrzymali je najbardziej aktywni internauci - Przemek i Radek. Do zwycięzców wysłaliśmy maila! Gratulujemy!