Informacje z dróg

23.10.2014

11:42

W Bolszewie oprócz niewybuchu drogowcy podczas prac znaleźli również szczątki człowieka. Najprawdopodobniej pochodzą one z czasów II wojny światowej.

Nie wiadomo jeszcze do której godziny potrwają utrudnienia na krajowej szóstce.

11:28

Krajowa szóstka w Bolszewie nadal zablokowana. Utrudnienia występują na wysokości hotelu Victoria.

10:46

W związku z realizacją inwestycji: „Przebudowa obiektu mostowego wraz ze skrzyżowaniem w ciągu ul. Kazimierskiej i ul. Obwodowej w Redzie” w dniach 24 – 25 – 26 października 2014 r. (piątek – sobota – niedziela), nastąpi całkowite zamknięcie ruchu drogowego na terenie budowy tj. na odcinku od mostu na rzece Reda – ul. Kazimierska na Kanale Łyskim – do ul. Obwodowej.

09:50

Problemy na drodze krajowej nr "6" w Bolszewie. Saperzy wyciągają niewypał. Zamknięta jest cześć drogi.

09:24

Wejherowo: Kolizja na skrzyżowaniu ul. Orzeszkowej z krajową szóstką. Wydarzenie nie spowodowało utrudnień w ruchu.

08:50

Przypominamy o utrudnieniach w ruchu na krajowej "6" między Wejherowem a Redą. Na pewnym odcinku przejazd jest zwężony do jednego pasa z powodu prac drogowych, które zakończą się prawdopodobnie dziś wieczorem.

22.10.2014

16:06

Uwaga kierowcy! Na krajowej szóstce między Wejherowem a Rumią doszło do wypadku (wjazd do Rumi od Gdyni). Zderzyło się auto osobowe z ciężarówką. Pas w kierunku Wejherowa jest częściowo nieprzejezdny.

15:12

Droga z Karwi do Jastrzebiej Góry także przejezdna.

15:11

Jak informuje Magda, droga z Wejherowa do Krokowej jest w pełni przejezdna.

14:50

Tak wygląda teraz droga w Leśniewie...

14:15

Kolizja na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 6 z ul. Orzeszkową w Wejherowie. Audi uderzyło w tył Fiata, którego kierowca zahamował przed światłami, by uniknąć mandatu z kamer za czerwone światło. Nikomu nic się nie stało, a stłuczka nie spowodowała utrudnień w ruchu.

13:04

Uwaga!

Jutro (23.10) będą utrudnienia na krajowej "szóstce" w Redzie. Z powodu robót drogowych prawa jezdnia zostanie zwężona. Utrudnienia potrwają do godziny 19.

09:49

Na estakadzie tragiczne warunki pogodowe. Pada deszcz, przez co widoczność jest znacznie ograniczona.

09:06

Korek na obwodnicy w kierunku Gdyni w okolicy zjazdu na Słowackiego. Powodem jest stłuczka dwóch samochodów.

08:56

Sytuacja na trójmiejskich drogach wciąż jest trudna. Korki na Słowackiego oraz na trasie od Matarni aż do Grunwaldzkiej. Bardzo gęsty ruch utrzymuje się również na Spacerowej w kierunku centrum. Podobna sytuacja dotyczy Gdyni. Bardzo wzmożony ruch na Morskiej oraz Chwarznieńskiej.