Informacje z dróg

07.10.2014

09:56

Obwodnica Trójmiasta jest w pełni przejezdna. Na utrudnienia nie możemy narzekać również w Wejherowie.

07:43

Zakorkowana jest Aleja Niepodległości w Sopocie. Samochody stoją od skrzyżowania z ulicą Malczewskiego do skrzyżowania z ulicą 3 Maja.

07:39

Na skrzyżowaniu ulicy Niepodległości i Drogi Zielonej w Gdyni doszło do kolizji. W okolicach Drogi Zielonej leży przewrócony samochód. W tym miejscu mogą tworzyć się korki.

06.10.2014

16:47

Prawie kilometrowy korek na Obwodnicy za węzłem Matarnia w kierunku Gdyni. Zderzyły się cztery auta. Nikt nie został ranny. Nie wiadomo kiedy droga zostanie odblokowana.

16:04

Na Obwodnicy Trójmiasta doszło do kolizji czterech aut. Na wysokości Matarni w kierunku Gdyni tworzy się gigantyczny korek.

15:07

Zator tworzy się również na skrzyżowaniu ulic Władysława IV i Traugutta w Gdyni. Przejeżdżając przez centrum miasta stracimy kilka minut.

15:01

Jak podaje nam czytelnik o imieniu Radek, obecnie korkuje się ulica Hutnicza w kierunku Rumi. Z Chyloni wyruszyły tam również dwie jednostki Straży Pożarnej.

14:02

W Gdańsku między tzw. "Zrembem" a skrzyżowaniem z ul. Sandomierską doszło do zderzenia autobusu linii 154 z autem osobowym. Auta nie blokują obecnie żadnego pasa ruchu. Na miejsce została wezwana policja.

13:55

Niewielki zator tworzy się na wysokości Galerii Rumia, jak podaje nasz czytelnik przyczyną są światła i zbyt duże natężenie ruchu. Pozostałe ulice Rumi są w pełni przejezdne.

13:14

W związku z uroczystością okazji 75. Rocznicy Pierwszych Wysiedleń Mieszkańców Gdyni w dniu 14.10.2014 r. (wtorek) nastąpi całkowite ograniczenie ruchu drogowego:

  • w godz. 11.45 - 12.30 ul. Dworcowej (jezdni przylegającej do wejścia do głównego budynku dworca PKP)
  • w godz. 11.15 - 14.30 ul. Starowiejskiej (na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Dworcowej) oraz od godzin rannych na w/w odcinku ul. Starowiejskiej obowiązywać będzie zakaz parkowania.

12:13

W sobotę (około godziny 5 rano) w redzie na ulicy Puckiej doszło do zderzenia dwóch aut - opla astry i volkswagena golfa. Więcej informacji wkrótce na portalu.

11:50

Po drogach Wejherowa jedziemy płynnie. Nie ma śladu po porannych zatorach drogowych.

09:29

Tradycyjnie już zakorkowana jest ulica Morska w Gdyni do centrum miasta.

09:25

W Gdańsku na ulicy Szuberta doszło do potrącenia pieszego przez auto marki Renault. Pieszy miał przechodzić w miejscu niedozwolonym.

Do kolejnej kolizji doszło na Trakcie Św. Wojciecha. Tam zderzyła się "elka" z ciężarówką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarówka wymusiła pierwszeństwo.

09:17

W dniu 10.10.2014 (piątek) w Gdańsku planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Elbląskiej i Siennickiej.

Zmiana organizacji ruchu polegała będzie na zamknięciu dla ruchu samochodowego przejazdów przez torowisko tramwajowe w ciągu ulic Elbląskiej i Długie Ogrody.

Powodem wprowadzenia zmian jest konieczność przebudowy torowiska tramwajowego w ciągu ul. Siennickiej oraz wymiana przejazdów na przejazdy typu Strail.