23.09.2012 11:33 0

Wysoka porażka z liderem

Gryf Orlex nie sprostał Bytovi Bytów. Żółto-czarni przegrali 0:4. O porażce wejherowian zdecydowała pierwsza połowa.

Gryf Orlex na początku miał swoje okazje do objęcia prowadzenia, ale z czasem do gospodarze zaczęli dochodzić do głosu. Ponadto podopiecznym trenera Waldemara Walkusza tego dnia wychodziło wszystko. Mocne i precyzyjne strzały lądowały w samym okienku bramki Adama Dudy.

Zanim jednak bramkarz Gryfa Orlex wyciągał piłkę z bramki po pięknych uderzeniach Kajca i Ambroziaka bramkę na 1:0 zdobył Hirsz. W przerwie meczu trener Grzegorz Niciński starał się zmotywować zawodników. Dokonał dwóch zmian w składzie, ale bramki żółto-czarni nie zdobyli. Co więcej wynik meczu w 70 minucie przypieczętował ponownie Hirsz.

Drutex-Bytovia – Gryf Orlex Wejherowo 4:0 (3:0)

Bramki: R. Hirsz (14), M. Kajca (32) D. Ambroziak (34)R. Hirsz (70)

DRUTEX-BYTOVIA: M. Gostomski – Ł. Kowalski, Ł. Wróbel, P. Łapigrowski, M. Szmidke, J. Kaganek (85. A. Wróblewski), M. Pietroń, M. Kajca (46. M. Kołodziejski), D. Ambroziak (77. D. Ambroziak), W. Pięta (83. Ł. Kłos), R. Hirsz

GRYF: A. Duda – A. Kochanek, S. Kowalski (61. P. Szlas), P. Kostuch, G. Gicewicz, Ł. Pietroń, P. Kołc (46. K. Wicki), J. Feliksiak (46. M. Szymański), M. Warcholak, K. Osyra, R. Siemaszko