30.08.2012 13:04 0

Fatum Arki Gdynia?

Arka Gdynia przegrała z Cracovią 0:1. Żółto-niebiescy kolejny raz stracili gola w doliczonym czasie gry.

Arka Gdynia kolejny raz straciła gola w doliczonym czasie gry. Stało się tak podczas hieroicznej walki gdyńskiego zespołu, która trwała w momencie przewagi liczebnej przeciwnika. Zdobywcą bramki był Bernhardt, dzięki któremu Cracovia zyskała cenne punkty dla swojej drużyny. Gol padł w 93 minucie meczu z rzutu wolnego, czyli na 1 minutę przed zakończeniem całego spotkania.

Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1:0 (0:0)

Bramki: Berhardt 90'   Cracovia: Pilarz - Kosanović, Żytko, Marciniak, Struna, Szeliga (76' Dąbrowski), Danielewicz (46' Bernhardt), Budziński, Straus, Steblecki (46' Zejdler), Boljević   Arka: Szlaga - Dettlaff, Tadrowski, Sobieraj, Radzewicz (65' Rzuchowski) - Krajanowski, Pruchnik, Jarzębowski, Tomasik - Szwoch (75' da Silva) - Górski (28' Brodziński)   Żółte kartki: Danielewicz, Straus, Kosanović - Tomasik, Dettlaff   Czerwona kartka: Sobieraj (26 min)    Sędzia: Piotr Siedlecki (Warszawa)