27.08.2012 15:36 0

Pechowy doliczony czas gry

Arka straciła zwycięstwo w doliczonym czasie gry. Na początku sesji wyjazdowej zespół z Gdyni zremisował z Kolejarzem Stróże. Końcowy wynik meczu to 1:1.

Arka Gdynia zremisowała 1:1 w doliczonym czasie gry meczu wyjazdowego. Bramka dla zespołu żółto-niebieskich strzelona została przez Andrzeja Szarmacha. Gol wyrównujący padł w drugiej sekundzie 91 minuty meczu. Zdobywcą bramki okazał się Maciej Kowalczyk, który dawniej był napastnikiem Lechii Gdańsk.

• Myślę, że mecz był wyrównany z minimalną przewagą Arki Gdynia. Drużyna za bardzo cofnęła się w drugiej połowie meczu oraz niepotrzebnie próbowała na siłę utrzymać zwycięski wynik. W ten sposób nie myslała już o strzeleniu kolejnej bramki. – twierdzi kobic Arki.

W środę odbędzie się kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem gdynianie zagrają przeciwko Cracovii.