12.06.2012 22:50 0

Remis z Rosją! Polska nadal w grze

Mecz z Czechami zadecyduje, kto znajdzie się w kolejnej fazie mistrzostw. Biało-czerwoni po dobrym spotkaniu zremisowali z Rosjanami 1:1.

Polacy bardzo dobrze weszli w mecz. Stworzyli kilka dogodnych sytuacji. To jednak Rosjanie zeszli do szatni, prowadząc jedną bramką. W 37 minucie Dżagojew po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pokonał Tytonia. W pierwszej połowie podopieczni Franciszka Smudy grali nerwowo, zwłaszcza w środku polu.

Na szczęście druga połowa była lepsza. Dokonała indywidualna akcja Błaszczykowskiego w 57 minucie dała remis. Do końca spotkania Polacy świetnie grali w defensywie, na uznanie zasługują zwłaszcza Wasilewski i Perquis. W drugiej połowie to biało-czerwoni rządzili na murawie. Remis oznacza „mecz o awans” w sobotę z Czechami. Będzie się działo. Start - 20.45.