13.05.2012 11:35 0

Pewne zwycięstwo Gryfa Orlex i Orkana

Podopieczni Grzegorza Nicińskiego pokonali Drawę Drawsko Pomorskie 3:1 i teraz czekają na to jaki rezultat osiągnie w niedzielę Kotwica Kołobrzeg. Wyśmienity spektakl strzelecki sprawili również piłkarze Orkana Rumia. W meczu 27 kolejki team Szymona Hartmana bez najmniejszego problemu pokonał aż 5:0 zamykającego trzecioligową tabelę Gryfa 2009 Tczew. Za tydzień rumianie zagrają z Kościerzyną.

Sobotnie spotkanie przebiegało pod dyktando Gryfa Orlex Wejherowo. Zawodnicy ze Wzgórza Wolności dominowali od początku, ale nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza gości. Raz wprawdzie piłka znalazła drogę do bramki, ale sędzia dopatrzył się spalonego u Michała Fidziukiewicza.

Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. W 58 minucie Grzegorz Gicewicz pięknym strzałem otworzył wynik spotkania. Na 2:0 w 78 minucie podwyższył Michał Fidziukiewicz wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem gości a trzeciego gola w 85 minucie zdobył wprowadzony po zmianie stron Krzysztof Wicki.

Goście byli w stanie zdobyć jednego gola. W 90 minucie bramkę strzelił Grzegorz Wawreńczuk. Żółto-czarni czekają teraz na wynik dzisiejszego spotkania Kotwicy Kołobrzeg, która swój mecz rozegra w Stargardzie Szczecińskim.