13.03.2012 16:03 0

Gryf przegrywa 0:3

Pierwsza połowa meczu za nami. Tłumy kibiców trzymają kciuki za żółto-czarnych. Przez pierwsze 30 minut podopieczni Grzegorza Nicińskiego grali bez kompleksów. Gryf Orlex stworzył kilka sytuacji podbramkowych, w bramce bardzo dobrze prezentował się Ferra.

Sytuacja odwróciła się w 38 minucie. Najpierw gola dla Legii zdobył Żyro. Zaledwie 120 sekund później do siatki trafił Blanco. Gryfitów dobił Żyro strzelając „bramkę do szatni”w 43 minucie. Legia Warszawa prowadzi na Wzgórzu Wolności 3:0. Przed Gryfem Orlex Wejherowo bardzo trudne zadanie w drugiej połowie spotkania. Zobacz zdjęcia z pierwszej części meczu.

Składy obu zespołów:

Gryf: Ferra - Felisiak, Kostuch, Kochanek, Oleszczuk - Kołc, Kotwica, Szymański (Wicki), Krzemiński (Pietroń), Gicewicz - Fidziukiewicz.

Legia: Skaba - Jędrzejczyk, Choto, Astiz, Kiełbowicz - Novo, Vrdoljak, Łukasik, Radović, Żyro - Blanco.