10.02.2012 14:23 0

Zimowe ferie 2012 w Mrzezinie

Ferie dobiegają końca. Przez ten czas Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mrzezina zorganizowało dwie wycieczki dla uczniów Zespołu Szkół – do siedziby TVP Gdańsk oraz Pomorskiego Parku Naukowo Technicznego w Gdyni.

Pierwsza wycieczka miała miejsce już 31 stycznia. Grupa uczniów z Zespołu Szkół w Mrzezinie wraz z dziećmi z grupy „Iskierki” z OSP Mrzezino pojechała do Gdańska zobaczyć, jak wygląda pracy w telewizji „od kuchni”.

Uczniowie mieli okazję podczas ferii zwiedzić też Pomorski Park Naukowo Techniczny w Gdyni. W wycieczce, która odbyła się 7 lutego wzięło udział 33 dzieci. Koszty wyprawy w całości pokryło Stowarzyszenie z uzyskanych od sponsorów środków.

W trakcie ferii również seniorzy mogli efektywnie wykorzystać czas. Zorganizowano bowiem kurs obsługi komputera. Uczestnicy poznawali podstawy obsługi komputera takie jak: podstawy obsługi Microsoft Windows, podstawy obsługi edytora tekstu Microsoft Word, obsługę Internetu i poczty elektronicznej. Kurs trwał od 6 stycznia do 9 lutego i obejmował 20 godzin teorii oraz praktyki, a zajęcia odbywały się w sali informatycznej w Zespole Szkół w Mrzezinie. Prowadzącym zajęcia był Zbigniew Pruchniewski.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24