17.04.2024 12:00 1 ab

Ogromny sukces Agaty Drewy. Zawodniczka GOSRiT Luzino wicemistrzynią Polski w kickboxingu!

Agata Drewa wraca z Będzina z medalem mistrzostw Polski kadetów kick-light w kicboxingu. Mieszkanka Gościcina (gmina Wejherowo) i zawodniczka KTS-K GOSRiT Luzino w kat. kadet starszy (50kg) zajęła drugie miejsce, zdobywając jednocześnie tytuł wicemistrza.

Mistrzostwa Polski Kick Light Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu odbyły się w weekend 12-14 kwietnia 2024 r. w Będzinie. W kategorii kadet starszy (50kg) Agata Drewa (KTS-K GOSRiT Luzino) w finale przegrała z Klaudią Głowińską (Ninja Academy Warszawa) i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Siedmioosobowa drużyna, w tym czwórka zawodniczek, trenerzy Zuzanna Kalbarczyk-Plackowska i Michał Tatarynowicz oraz Rafał Karcz tym razem w roli sędziego, tworzyli nasz team i godnie reprezentowali gminę Luzino oraz miasto Wejherowo w zawodach. Najlepszy wynik na tych mistrzostwach osiągnęła zawodniczka KTS-K GOSRiT Luzino, Agata Drewa. Serdeczne gratulacje dla całego teamu – mówi Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.