24.11.2010 15:38 0

Gdyńska propozycja dla młodych talentów

Stowarzyszenie TALENT zaprasza wszystkich uczniów zainteresowanych informatyką, matematyką lub innymi naukami ścisłymi na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, które odbywają się III LO w Gdyni (ul. Legionów 27).

W każdą środę i piątek w godz.16.30-17.00 podczas warsztatów informatycznych i łamigłówek matematyczno-logicznych młodzież przygotowuje się do olimpiad informatycznych i innych konkursów. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści i licealiści korzystają z doświadczenia trenerów i laureatów olimpiad, doskonalą sztukę myślenia algorytmicznego, rozwijają kreatywność poprzez naukę metod twórczego rozwiązywania problemów, zapoznają się z nowymi formami edukacyjnego wykorzystania komputera i Internetu, a także rozwijają swoje umiejętności interpersonalne.

W soboty w godz. 9.00-14.00 zajęcia prowadzone są w ramach koła naukowego. Młodzież korzysta z pracowni komputerowej i nowoczesnego oprogramowania edukacyjnego. Zdobywa rozległą wiedzę, rozwijając przy tym twórcze myślenie. Program z zakresu informatyki jest realizowany indywidualnie, w zależności od potrzeb i umiejętności. Ponadto w soboty można uczestniczyć w grach zespołowych i zajęciach sportowych.

Warsztaty prowadzą: mgr Ryszard Szubartowski oraz laureaci i finaliści krajowych i międzynarodowych olimpiad i konkursów informatycznych.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.talent.edu.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24