10.03.2024 16:45 12 TS

Wiele bramkowych sytuacji w meczu Gryfa Wejherowo z liderem. Tak wygląda tabela po 19. kolejce w IV lidze

źródło: WKS Gryf Wejherowo

W rundzie wiosennej w IV lidze Gryf Wejherowo pozostaje jeszcze bez zwycięstwa. W niedzielę, 10 marca 2024 roku, na Wzgórzu Wolności żółto-czarni musieli uznać wyższość lidera tabeli, Jaguar Gdańsk.

Gole w meczu rozgrywanym w ramach 19. kolejki padły dopiero po ponad pół godzinie gry. Wynik spotkania w 65. minucie otworzył Daniel Czerwiński wykorzystując błąd defensora Gryfa. 10. minut później na 2:0 prowadzenie Jaguara podwyższył Paweł Czychowski pokonując golkipera żółto-czarnych po płaskim podaniu z prawej flanki boiska.

Gryfici też mieli swoje okazje. Najlepsza miała miejsce pod koniec meczu. Po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego przez Macieja Leske futbolówka trafiła w poprzeczkę. Tym samym wejherowianie jeszcze nie odnieśli zwycięstwa w rundzie wiosennej w IV lidze. Tydzień wcześniej zremisowali ze Startem Miastko 1:1.

Po. 19 kolejkach Gryf Wejherowo zajmuje 9. miejsce w tabeli z 28. punktami.

źródło: 90minut.pl

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.