03.03.2024 11:30 0 ab

Udany początek rundy wiosennej piłkarzy z Gniewina

zdjęcie ilustracyjne / pixabay

W 19. kolejce III ligi gr. II Stolem Gniewino wygrał na wyjeździe z Flotą Świnoujście 1:0 (0:0). Gola na wagę trzech punktów strzelił Maciej Biliński.

Niepewny swojego bytowania w przyszłym w sezonie w trzeciej lidze Stolem Gniewino udanie rozpoczął rundę wiosenną. Gniewinianie pokonali na wyjeździe sąsiadującą w tabeli Flotę Świnoujście 1:0.

Decydująca bramka padła w drugiej połowie. Bohaterem meczu okazał się Maciej Biliński, który w 55. minucie umieścił futbolówkę w siatce rywali.

Flota Świnoujście - Stolem Gniewino 0:1 (0:0)

Bramka: Maciej Biliński 55

Stolem (wyjściowy skład): Moczadło - Balewski, Klarecki, Kotwica, Tomczak, Biliński, Bach, Soboczyński, Misztal, Kruczkowski, Belka

Stolem (ławka rezerwowych): Kafka, Patelczyk, Szreder, Śliwowski, Wasilewski, Więcej

Przypomnijmy, że w piątek (01.03.2024 r.) zwycięstwo odniósł także Wikęd. Piłkarze z Luzina pokonali na własnym stadionie Vinetę Wolin 3:0.

W tabeli III ligi 2023/2024 gr. II Stolem Gniewino z 18 punktami zajmuje 15. miejsce. Tuż za nim z 13. punktami jest Wikęd Luzino.

W 20. kolejce gniewińscy piłkarze podejmować będą Unię Swarzędz (9 marca 2024 r. o godz. 14), a Wikęd powalczy o punkty na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska (10 marca 2024 r. o godz. 15).

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.