05.09.2023 09:00 0 Tomasz Smuga

Pierwsza wygrana MKS Władysławowo w sezonie w IV lidze! [ZDJĘCIA]

MKS Solar Władysławowo

Z nieba do piekła, a potem do nieba. Tak w skrócie można opisać mecz MKS Władysławowo, który w 6. kolejce IV ligi pokonał Anioły Garczegorze. Dla MKS-u była to pierwsza wygrana w sezonie 2023/2024.

Po pierwszych 45. minutach MKS Władysławowo prowadził 2:0 po golach w 20. minucie Kacpra Dawidowskiego i w doliczonym czasie gry Dominika Klechy. Mocne wejście w drugą połowę zanotowali gospodarze. Anioły szybko doprowadziły do remisu. W 49. min. kontaktowego gola zdobył Mateusz Słumiński, a bramkę na 2:2 zdobył w 53. min. Michał Choszcz. Jakby tego było mało Anioły zdołały w 81. min. wyjść na prowadzenie po trafieniu Michała Kobieli. Na domiar złego od 88 min. MKS grał w osłabieniu. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Przemysław Rankowski.

Przyjezdni jednak nie schowali głowy w piasek. W 90. min. do wyrównania doprowadził Konrad Bizewski, a w siódmej minucie doliczonego czasu gry zwycięstwo ekipie z Władysławowa zapewnił Arkadiusz Proena.

Dla MKS Władysławowo była to pierwsza wygrana w sezonie 2023/2024. Z 4. punktami na koncie MKS zajmuje 15. miejsce.

MKS Solar Władysławowo MKS Solar Władysławowo MKS Solar Władysławowo MKS Solar Władysławowo MKS Solar Władysławowo MKS Solar Władysławowo

Przypominamy, że czekamy na Państwa sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.