27.01.2023 08:17 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Domki nad morzem! Zaplanuj wakacje w Polsce taniej

Materiał Partnera

W jaki sposób odpowiednio zaplanować wakacje nad polskim morzem, aby nie wydać fortuny? Pytanie to zadaje sobie coraz więcej osób. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż inflacja dla wielu osób staje się coraz bardziej uciążliwa. Nie każdy jednak wie, w jaki sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy na wakacyjnym wyjeździe. Przyjrzyjmy się więc wspólnie, dlaczego domki nad polskim morzem to doskonałe rozwiązanie, jeżeli zależy nam na oszczędności oraz wygodzie.

Im wcześniej, tym lepiej

Wielu z Was zapewne zastanawia się dlaczego? Powodów ku temu jest co najmniej kilka, a mianowicie:

  • Oszczędności. W zdecydowanej większości przypadków, jeżeli zarezerwujemy nocleg z odpowiednim wyprzedzeniem, możemy całkiem sporo zaoszczędzić. Warto brać to pod uwagę, zwłaszcza jeżeli zależy nam na wysokim standardzie noclegów. Wówczas oszczędności mogą wynieść nawet kilkadziesiąt procent w stosunku do cen w sezonie wakacyjnym.

  • Dużo większy wybór. Im bliżej bowiem wakacji, tym mniejszy mamy wybór, jeżeli chodzi o miejsca noclegowe. Co gorsza, wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku będzie jeszcze trudniej znaleźć wolne miejsca noclegowe nad Bałtykiem. Jest to spowodowane między innymi wzrostem cen wycieczek zagranicznych. Z tego powodu coraz więcej osób wybiera wczasy w Polsce.

  • Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na wakacje nad Polskim morzem zdecyduje się tak duża liczba osób, że miejsc noclegowych po prostu zabraknie. Jest to spowodowane w dużej mierze rosnącą inflacją, a co za tym idzie, jak już wcześniej wspomnieliśmy, wzrostem cen wycieczek zagranicznych.

W tym momencie można zastanawiać się, gdzie znaleźć najtańsze oferty, na długo przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego? Odpowiedzią na to pytanie są różnego rodzaju portale z ofertami noclegowymi. Doskonałym przykładem może być tutaj portal e-wczasy.pl, na którym po pierwsze mamy bardzo szeroki wybór ofert, po drugie w przeciwieństwie do innych tego typu portali, nie pobiera on prowizji od rezerwacji. Jest to możliwe dzięki temu, że umożliwia on bezpośredni kontakt z wynajmującym.

Partnerem artykułu jest portal e-wczasy.pl

Materiał Partnera

Domki jako doskonała alternatywa dla drogich hoteli

Materiał Partnera

Dlaczego warto zdecydować się na domki letniskowe nad morzem? Odpowiedzią na to pytanie, jest stosunek ceny do jakości, jakie oferują. Z jednej strony są ona bowiem znacznie tańsze od hoteli, czy też lepszych pensjonatów. Ponadto umożliwiają one rozłożenie kosztów pomiędzy wszystkich użytkowników. Z drugiej zaś strony, często w niczym nie ustępują im pod względem standardów, a czasami nawet je przewyższają. Między innymi z tego powodu cieszą się one tak dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi i nie tylko. Cieszą się one również dużą popularnością wśród na przykład studentów, którzy chcą spędzić wakacje w gronie najbliższych znajomych. Domki nad polskim wybrzeżem doskonale nadają się również dla różnego rodzaju wycieczek zorganizowanych, takich, chociażby kolonie dla dzieci. Co ciekawe, na wynajem domku coraz częściej decydują się również single, oraz pary. Dlaczego? Odpowiedzią na to pytanie jest odpowiednia przestrzeń do wypoczynku. Cieszą się one również popularnością ze względów praktycznych. Oferują one bowiem często znacznie większy metraż niż pokoje we wspomnianych wcześniej hotelach czy też pensjonatach. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób biorących na wakacje dosyć spory bagaż, takich jak na przykład rodziny z dziećmi. Decydując się na domek, zazwyczaj nie muszą się one zastanawiać, gdzie zmieści się wózek dla dziecka, czy też jego zabawki.

Podsumowanie

Decyzja o wynajmie domku letniskowego nad polskim morzem może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli z jednej strony zależy nam na oszczędnościach, a z drugiej na wysokim standardzie. Warto jednak dokonać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Po pierwsze pozwoli to Państwu na znaczne oszczędności, po drugie nie ma żadnej gwarancji, że w sezonie będą dostępne wolne miejsca. Warto więc za pośrednictwem serwisu e-wczasy.pl dokonać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.


Czytaj również: