08.12.2022 16:30 13 PM/KMP Gdynia

Ukradł perfumy. Teraz szukają go policjanci

Fot. KMP Gdynia

Policjanci szukają złodzieja perfum. Do zdarzenia doszło w październiku, a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum, do której doszło 4 października 2022 roku w drogerii przy ul. Legionów. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 50 lat, średnią budowę ciała, jest łysy. W dniu zdarzenia miał na sobie brązową kurtkę, czarną koszulkę, ciemne spodnie jeansowe - informuje podkom. Jolanta Grunert z gdyńskiej komendy.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...