01.12.2022 10:00 3 PM

Taka pomoc zimą jest nieoceniona. Strażnicy pomogą odpalić auto

Fot. SM Władysławowo

Większość kierowców wie, jaki to problem, kiedy zimą próbują rano odpalić auto, a silnik ani rusz. Mieszkańcy Rumi i Władysławowa mogą w takiej chwili liczyć na pomoc straży miejskiej.

W okresie jesienno-zimowym w przypadku problemów z akumulatorem mieszkańcy mogą się zwrócić o pomoc do straży miejskiej. Wystarczy zadzwonić, a strażnicy przyjadą z odpowiednim sprzętem i pomogą odpalić auto. Taką pomoc oferują strażnicy z Rumi i Władysławowa.

Mamy dwa urządzenia rozruchowe. Robimy to nieodpłatnie, natychmiast jak to jest tylko możliwe. Tej jesieni pomagaliśmy kierowcom już kilka razy – mówi Tomasz Stachowiak, komendant straży miejskiej w Rumi.

W razie problemów wystarczy zadzwonić i zgłosić problem – telefon: 58 671 94 73.

Na pomoc podczas problemu z rozruchem silnika ruszą również strażnicy z Władysławowa. Po telefonicznym zgłoszeniu pod numerem telefonu 666 059 507 funkcjonariusze mogą przyjechać w dane miejsce i przy wykorzystaniu urządzenia rozruchowego pomóc w uruchomieniu samochodu.

Pamiętajmy jednak że to nie jest nasze podstawowe zajęcie i czasem trzeba na pomoc poczekać – informuje straż miejska z Władysławowa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...