06.10.2022 10:14 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Gdzie kupić box dachowy?

Materiał Partnera

Gdzie kupić box dachowy? Szukasz wysokiej jakości bagażnika dachowego do swojego samochodu? Sprawdź nasze polecenia już teraz!

  1. Gdzie kupić box dachowy?

  2. Jaki bagażnik dachowy wybrać? 

Jak zwiększyć przestrzeń ładunkową samochodu? Najlepszym rozwiązaniem są boxy dachowe! Kupując jeden z nich, pamiętaj o tym, aby wybierać takie produkty, które zagwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa bagażom. Gdzie zatem kupić najlepsze boxy dachowe wysokiej jakości? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule. 

Gdzie kupić box dachowy?

Gdzie znaleźć najlepsze boxy dachowe, aby mieć pewność, że ostatecznie kupimy wysokiej jakości rozwiązanie? Polecamy sprawdzić produkty TAURUS i THULE, które aktualnie cieszą się sporą popularnością. To doskonała opcja, dzięki której przewieziesz nie tylko sprzęt sportowy, ale i różnego rodzaju akcesoria plażowe czy biwakowe. Dzięki różnorodności dostępnych rozwiązań każdy zainteresowany klient bez problemu może dopasować box dachowy do swoich potrzeb oraz możliwości pojazdu. Produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale i nowoczesnym designem. To najbardziej aerodynamiczne boxy dachowe i bagażniki bazowe, jakie można aktualnie znaleźć na rynku. Dachowy bagażnik bazowy pozwala między innymi na montaż boxa, uchwytu rowerowego, uchwytu na snowboard i narty czy nawet kajaka lub deski surfingowej.

Pełną ofertę dostępnych rozwiązań znajdziesz na stronie taurus.info.pl, na którą już teraz zapraszamy. Poza wspomnianymi produktami marek Taurus i Thule, firma oferuje także rozwiązania marki Yakima i Kamei. Bez względu na to, jakiego producenta wybierzesz, gwarantujemy, że box dachowy spełni Twoje oczekiwania. 

Oprócz boxów dachowych asortyment obejmuje również boxy bagażniki rowerowe na hak holowniczy, uchwyty rowerowe na dach, kosze bagażowe, akcesoria oraz części zamienne do boxów, platform i uchwytów. Na stronie możesz skorzystać z konfiguratora bagażników bazowych i łańcuchów śniegowych, dzięki czemu szybko znajdziesz pasujące do Twojego pojazdu rozwiązania. Wystarczy wybrać markę, rok produkcji, model oraz wariant samochodu, aby ukazała się lista tych bagażników bazowych, które będą najlepszą opcją dla Ciebie.

  Jaki bagażnik dachowy wybrać?

Interesują Cię boxy dachowe, ale nie wiesz, który kufer na dach wybrać? Na co zwrócić uwagę, kupując bagażnik dachowy? W pierwszej kolejności zwróć uwagę na swoje potrzeby, popatrz na pojemność boxa, w drugiej kolejności dopasuj go do bazy na dachu swojego samochodu. Pamiętaj, że kufer dachowy nie może blokować możliwości otwarcia bagażnika pojazdu. Następny parametr to wysokość boxa dachowego. Im wyższy jest bagażnik, tym więcej ładunku będziesz mógł w nim przewozić. Z kolei niski box dachowy dobrze się sprawdzi, jeśli Twój garaż ma niewysoki wjazd.

Szukając optymalnego bagażnika dachowego, koniecznie sprawdź, jakie są montażowe wymagania interesujących Cię rozwiązań. Informacje na ten temat udostępnia praktycznie każdy producent samochodów.

Materiał Partnera

Aktualnie sporą popularnością cieszy się box dachowy firmy Taurus serii Xtreme 400. To produkt wyróżniający się sportową linią, z obniżonym profilem, trzypunktowym zamkiem centralnym oraz wygodnym systemem montażu. Ze względu na obniżony profil często jest wybierany przez kierowców, którzy parkują w garażu lub parkingu podziemnym. Modele tej gamy mieszczą 3-4 par nart, których maksymalna długość wynosi 180 cm. Ładowność niniejszego boxu dachowego wynosi 50 kg.    Jeśli zależy Ci na bagażniku dachowym o dużej pojemności, ale jednocześnie optymalnym wymiarze, polecamy sprawdzić produkt Taurus Altro 460. To wytrzymały bagażnik dachowy o nośności 75 kg z płaskim dnem, który pomieści nawet 5 nart o długości 170 cm lub 3 deski snowboardowe. 

Większą ilość dostępnych rozwiązań oraz ich specyfikację techniczną znajdziesz na wspomnianej wyżej stronie. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania optymalnego boxa dachowego.

Dachowe boxy to świetne rozwiązanie bez względu na to, co planuje się przewozić. Dobry kufer na dach posłuży przez wiele lat (nawet po zmianie samochodu), a jednocześnie montowane są w bardzo intuicyjny sposób.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24