16.08.2022 16:30 2 AB/TTM

Wejherowo ostatnim przystankiem - cykl Stoneman Triathlon zakończony

Fot. TTM

Ponad 1000 uczestników zgromadził tegoroczny cykl Stoneman Triathlon. W sobotę (13 sierpnia) odbyła się ostatnia edycja imprezy. Zawodnicy rozpoczęli rywalizację w Jeziorze Zawiad w Bieszkowicach, po czym rywalizacja przeniosła się na drogi w gminie Wejherowo oraz do Parku Miejskiego w Wejherowie.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Tegoroczna edycja jest bardzo udana. Rozpoczęliśmy w Pucku, później był Szemud, a teraz kończymy w pięknych okolicznościach przyrody nad jeziorem Zawiad w Bieszkowicach i z finałem po parku Majkowskiego w Wejherowie. Dopisują nam tłumy kibiców - mówi Paweł Miziarski, organizator konkursu.

W wejherowskiej edycji wzięło udział Blisko 300 osób.

Promujemy urokliwe części gminy które trochę były zapomniane, a przez takie wydarzenia mogą być przypomniane szerszej publiczności. Jest to popularne wśród mieszkańców miejsce. Po trzech latach przerwy otworzyliśmy tutaj kąpielisko - informuje Jacek Machol z urzędu gminy Wejherowo.

Zawodnicy najpierw pokonali trasę w jeziorze Zawiad, po czym pokonali trasę rowerową na wojewódzkich 218 i 224. Rywalizacja zakończyła się biegiem w Parku Miejskim w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24