02.07.2022 22:56 0 PM

Kierująca fiatem zginęła, wjechał w nią pijany kierowca

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Wracamy do wypadku, który wydarzył się na trasie Sławoszyno - Karwieńskie Błota. Okazało się, że kierowca audi, który uderzył w fiata był pijany. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: PSP Puck źródło: PSP Puck Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM źródło: PSP Puck

Przypomnijmy, że w piątek (1 lipca) po godzinie 14:00 w zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęła kobieta i dwie osoby były poszkodowane - więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

— Policjanci wstępnie ustalili, że 62 letni kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożne drzewo a następnie zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka fiata. 49 letnia kierująca fiatem poniosła śmierć na miejscu. Policjanci przebadali kierowcę audi okazało się, ze miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. 62 letni mieszkaniec gm. Krokowa trafił z obrażeniami ciała do szpitala* -informuje mł. asp. Łukasz Brzeziński z puckiej komendy.

Mundurowi pobrali od mężczyzny i zabezpieczyli krew do dalszych badań. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało przetransportowano do prosektorium w Pucku. Teraz tą sprawą sprawa zajmą się śledczy. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24