22.06.2022 09:20 0 WH/TTM

Festyn rodzinny w PZKS Wejherowo - ‘Wszystko dla dzieci i ich uśmiechów’

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Za nami 11. Festyn Rodzinny w Powiatowym Zespole Kształcenia Specjalnego w Wejherowie. Organizatorzy przygotowali masę atrakcji dla wychowanków oraz ich bliskich. Dzieci mogły bawić się z alpakami, końmi czy tworzyć rękodzieło.

Piknik edukacyjny odbył się na obiekcie sportowym przy PZKS we wtorek (21 czerwca) z okazji rozpoczęcia lata.

Zasłużyliśmy sobie na to, bowiem rok szkolny się kończy i czas udać się na zasłużone wakacje, a to jest tego preludium – mówi dyrektora Małgorzata Woźniak w rozmowie z TTM. - To tradycyjny festyn, który organizujemy dla całej naszej społeczności. Na co dzień funkcjonujemy w dwóch miastach - w Wejherowie i Rumi - i nie ma okazji do spotkań. A festyn gromadzi wszystkich naszych uczniów, wychowanków z bliskimi i rodziną.

Przygotowano atrakcje dla małych i dużych, łącznie 30 stanowisk, w tym m.in. dmuchańce, karaoke, alpaki, konie, warsztaty z ceramiki, pachnących kul zapachowych czy usprawnienia ruchowego. Ponadto na imprezie pojawili się strażacy i policjanci.

Wszystko dla naszych dzieciaków i ich uśmiechów. To sprawia nam największą radość – dodaje koordynator Krzysztof Chmiel.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Wydarzenie powróciły po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24