05.06.2022 18:01 14 WH

Na wakacje powróci 'Słoneczny'

Źródło: powiat wejherowski

Wraz z rozpoczęciem wakacji na tory powróci 'Słoneczny'. Podróżni będą mogli kursować między Warszawą Centralną a Ustką. Za bilet normalny w jedną stronę turyści zapłacą 75 złotych.

25 czerwca jazdę w tym roku rozpocznie 'Słoneczny'. Pociąg wraca po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią. "Słoneczny" zatrzyma się także w Wejherowie, skąd w około półtorej godziny będzie można dotrzeć do Ustki. Więcej o tym w naszym artykule.

Pociąg zatrzyma się w pięciu miastach na Mazowszu – Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku, Ciechanowie i Mławie, w dwóch w województwie warmińsko-mazurskim – Działdowie i Iławie, a także w kilku miastach na Pomorzu m.in. – w Prabutach, Malborku, Tczewie, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie, Lęborku oraz Słupsku - informuje powiat wejherowski. - Nowością jest pociąg „Słoneczny – BIS”, który umożliwi podróżnym dojazd do Trójmiasta w soboty, niedziele i święta.

Podróżni za bilet normalny do Ustki w jedną stronę zapłacą 75 złotych, studenci - 36 złotych, natomiast za przejazd do Trójmiasta - 60 złotych (bilet normalny) bądź 30 złotych (bilet studencki).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24