25.05.2022 13:00 6 PM/KPP Puck

Na widok policjantów nerwowo próbował schować w kurtce fiolkę

Fot. KPP Puck

Po wejściu na podwórko policjanci zauważyli sześcioosobową grupę mężczyzn stojących przy przyczepie kempingowej. Na widok funkcjonariuszy jeden z nich nerwowo próbował schować w kurtce fiolkę. Dzielnicowy oraz policjant zespołu kryminalnego z Juraty zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli narkotyki.

Fot. KPP Puck Fot. KPP Puck

W poniedziałek (23 maja) dzielnicowy oraz policjant zespołu kryminalnego z Juraty zdobyli informację, że na terenie jednej z posesji półwyspu mogą znajdować się osoby posiadające narkotyki.

Natychmiast funkcjonariusze ruszyli w to miejsce. Po wejściu na podwórko zauważyli sześcioosobową grupę mężczyzn stojących przy przyczepie kempingowej. Na widok funkcjonariuszy jeden z nich nerwowo próbował schować w kurtce fiolkę - informuje mł. asp. Łukasz Brzeziński z puckiej komendy.

W związku z tym stróże prawa wylegitymowali i przeszukali wszystkie osoby. Jak się okazało dwóch z nich posiadało narkotyki.

W szklanej ampułce 20-latek miał marihuanę, a w jego mieszkaniu znajdowały się kolejne porcje narkotyku. Następnie przy przeszukaniu przyczepy kempingowej w kurtce 23-latka mundurowi odnaleźli również marihuanę.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 14 gramów tego narkotyku.

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Śledczy przesłuchali zatrzymanych, którym przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Teraz losem mężczyzn zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24