13.04.2022 12:00 6 AB/UM Rumia

Największy na świecie producent puzzli wybuduje centrum logistyczne w Rumi

Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Trefl zainwestuje w Rumi ponad 70 milionów złotych i wybuduje centrum logistyczne. W tym celu przedsiębiorstwo zakupiło działki na ulicy Północnej o powierzchni ponad 9 hektarów. Pierwszym celem jest budowa magazynu o powierzchni 20 tysięcy metrów.

Trefl to największy na świecie producent puzzli. W tym roku firma wyprodukowała 25 milionów pudełek, które są przewożone przez 15 tirów dziennie. Teraz spółka chce zwiększyć obroty, dlatego zdecydowała się na budowę centrum logistycznego.

Początkowo zabudujemy 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, to będzie nasz pierwszy magazyn. Później będziemy to rozwijali, głównym celem jest trzykrotne zwiększenie tej powierzchni. Wiąże się to z generalnymi planami firmy Trefl, zwiększeniem obrotów i zajęciem znaczącego miejsca na rynku światowym w naszych wyrobach: grach i puzzlach - informuje Kazimierz Wierzbicki, założyciel Trefla.

Facebook.com/Miasto Rumia

W celu inwestycji została podpisana umowa zakupu działek przy ulicy Północnej o powierzchni ponad 9 hektarów. Kwota całego projektu może wynieść ponad 70 mln złotych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24