21.03.2022 08:00 0 AB/Pomorski ZPN/KS Wikęd Luzino

KS Wikęd Luzino ponownie zwycięski

Facebook.com/KS Wikęd Luzino

Nie tylko Gryf Wejherowo wygrał dotychczasowe mecze rundy wiosennej w IV lidze. W niedzielę (20 marca) Wikęd Luzino pokonał na wyjeździe Anioły Garczegorze 2:0 i tym samym zanotował trzecie zwycięstwo tej wiosny. Piłkarze z Luzina awansowali na trzecie miejsce w lidze.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej, w sobotę (19 marca) Gryf Wejherowo pokonał u siebie Spartę Sycewice 1:0 i tym samym awansował na 11. miejsce w tabeli IV ligi. Więcej o meczu znajdziesz w naszym artykule.

Wikęd Luzino kontynuuje dobrą passę z końcówki rundy jesiennej. Na wyjeździe pokonał Anioły Garczegorze 2:0. Pierwszą bramkę dla gości w 59. minucie spotkania strzelił były zawodnik Arki Gdynia Rafał Siemaszko, który po faulu na Marcinie Maszocie wykorzystał rzut karny. Na drugą bramkę trzeba było czekać prawie do samego końca meczu. W doliczonym czasie gry, wynik podwyższył Szymon Skurat po podaniu Igora Wiczkowskiego.

Zwycięstwo nad graczami Aniołów dało luzinianom awans w tabeli na wysokie trzecie miejsce ze stratą dwunastu punktów do lidera Gedani Gdańsk. W sobotę (26 marca) u siebie zagrają z zespołem MKS Władysławowo. Początek o godzinie 15:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24