25.02.2022 14:30 1 AB/mat. pras.

Trener Tytanów: 'Nie lekceważymy żadnego rywala'

mat.pras.

Po kolejnej dwutygodniowej przerwie Tytani Wejherowo wyjadą do Obornik, gdzie podejmą miejscową Spartę. 'przeciwnik w naszej lidze jest wymagający, szczególnie na własnym terenie. Oborniki na pewno będą chciały się zrewanżować za wysoką porażkę u nas, bo pokonaliśmy ich różnicą trzynastu bramek' - mówi Robert Wicon, trener Tytanów.

W sobotę (26 lutego) Tytani Wejherowo zmierzą się na wyjeździe ze Spartą Oborniki. Gospodarze rozpoczęli rundę wiosenną od porażek z Usarem Kwidzyn i Szczypiorniakiem Olsztyn. Wejherowianie natomiast pierwszy mecz przegrali, a dwa tygodnie temu u siebie wysoko pokonali KPR Elbląg. 34:22. Wejherowscy szczypiorniści będą faworytami spotkania.

Sparta ma dość utalentowaną młodzież, dobrze grają na zwodzie, mają dobre rzuty bieżne więc na pewno będą walczyć i nie będą chcieli się poddawać. My jeżeli zagramy swoje, a gramy co raz mądrzej, to mecz powinien przebiegać pod kontrolą. Mamy ciężką podróż bo co najmniej pięć, sześć godzin, więc zobaczymy jak wejdziemy w mecz. Sparta, co widać po ostatnich wynikach, potrafi zawalczyć czy wygrać z każdym zespołem więc nie będzie to łatwe starcie - mówi Robert Wicon, trener Tytanów.

Tytani już od zimowych przygotowań zmagają się z problemami kadrowymi. Tak będzie i tym razem, ponieważ w Obornikach nie zagra kilku ważnych szczypiornistów.

Nie wystąpi Michał Przymanowski, Jakub Pohnke, Fabian Bach, nie pewny jest też występ Radosława Sałaty który uskarża się na bóle mięśni. Dodatkowo ferie sprawiły, że zawodnicy się porozjeżdżali i nie wiem w jakiej dyspozycji będą poszczególni zawodnicy - dodaje Robert Wicon.

Starcie rozpocznie się o godzinie 17:00. Mecz poprowadzą Bartosz Sandurski i Michał Zalewski.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24