18.01.2022 12:25 5 PM/KPP Wejherowo
Przejechała na czerwonym świetle, miała zakaz prowadzenia auta
Miała zakaz kierowania samochodem, a mimo to wsiadła za kółko. Została zatrzymana przez policjantów, bo przejechała na czerwonym świetle. Kobieta dostała mandat, a oprócz tego jej sprawa trafi także do sądu.
W poniedziałek (17 stycznia) po godzinie 19:00 w Redzie na ul. Wejherowskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą peugeotem.
— Jak zauważyli policjanci, kobieta przejechała na czerwonym świetle. W trakcie sprawdzania dokumentów okazało się, że 29-latka nie stosowała się do trzymiesięcznego zakazu kierowania samochodem, który był wydany za wcześniejsze przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h na terenie zabudowanym - informuje policja.
Kierująca została ukarana mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi za przejazd na czerwonym świetle. Ponadto poniesie odpowiedzialność za kierowanie samochodem w czasie obowiązywania trzymiesięcznego zakazu. Sprawa zostanie skierowana do sądu.
Komentarze
Eh...18.01.2022 20:47:55
,,Talent" - czysty talent. Jak i jeszcze czystszy idiotyzm.
1 0 + odpowiedz
Aster18.01.2022 14:25:42
Tak wtopić, gdybym miał zakaz to 5 razy bym uważał, a nie odwalał taki numer :d
11 1 + odpowiedz
Anna Chachara18.01.2022 13:31:34
Nie słuchaj antyszczepionkowcow. Zaszczep się i żyj!!
14 4 + odpowiedz
chachara wciąż pyta18.01.2022 15:00:39
Już dzisiaj zaszczepeni żałują, że się zaszczepili bo uświadomili sobie, że szczepiokonki nic nie dają i są w tym samym miejscu, co niezaszczepieni. Bo jak to to możliwe w obliczu przyjęcia złotego strzału, że zaszczepeni zakażają się tak samo, jak niezaszczepieni i jedni i drudzy przechodzą ciężko Covid 19 oraz jedni i drudzy zakażają innych i umierają. W innych przypadkach zaszczepieni i niezaszczepieni przechodzą bezobjawowo zakażenie Covid 19? Dlaczego w weekendy Covid 19 nie zakaża i nawet ludziom nie chce się umierać w weekendy? Dlaczego wśród małżeństw zamieszkujących razem, śpiących w jednym łóżku, podczas wykonania testu na Covid 19 jedno z nich małżonków ma pozytywny wynik testu na Covid 19, a drugie negatywny?. O co chodzi z tym Covid 19 i szczepionkami, skoro tak się dzieje?
4 13 + odpowiedz
Jubiler18.01.2022 15:18:27
w weekendy wykonuj się po prostu mniej testów wiejski mędrku:/
11 1 + odpowiedz