15.01.2022 10:00 20 AB/KMP Gdynia

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń na policję

źródło: KMP Gdynia

W drzwiach osobowego samochodu marki renault wybito szybę. Z monitoringu wynika, że związek ze zdarzeniem może mieć dwóch mężczyzn, których teraz poszukuje policja.

Do zdarzenia doszło 30 września w Gdyni. Funkcjonariusze ustalili, że związek z wybiciem szyby może mieć dwóch mężczyzn, których tożsamości nie udało się ustalić.

Pierwszy mężczyzna ma 20-25 lat, około 175 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie szarą bluzę z kapturem na głowie, szare spodnie, sportowe buty koloru białego. Drugi mężczyzna ma 30-35 lat, około 175 cm wzrostu, krępą budowę ciała, zarost na twarzy i widoczne łysienie. W dniu zdarzenia miał na sobie szarą bluzę z kapturem, czarny bezrękawnik, szare spodnie dresowe, sportowe buty koloru czarnego z charakterystyczną białą podeszwą - informuje Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Gdyńska policja apeluje o pomoc w tej sprawie.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112 - dodaje Jolanta Grunert.

źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24