13.01.2022 11:30 0 AB/Arka Gdynia

Zawodnicy Arki Gdynia po urlopie wrócili do treningów

źródło: Arka Gdynia

Piłkarze Arki Gdynia po urlopach powrócili na treningi przygotowawcze przed zbliżającą się rundą wiosenną. Łącznie na zajęciach zjawiło się 27 zawodników, a z aktualnej kadry zabrakło trzech piłkarzy.

W środę (12 stycznia) odbył się pierwszy wspólny trening żółto-niebieskich, którzy od 27 grudnia realizowali treningi indywidualne. Wspólne ćwiczenia odbyły się na boisku rugby, jednak wcześniej każdy z zawodników został zważony w szatni, oraz zmierzono im temperaturę.

Przed nimi ciężkich 10 dni. Później będzie nieco łatwiej. Także zmniejszymy wówczas nieco objętość jednostek treningowych. Wysoka intensywność będzie jednak zachowana. Pracować będziemy wówczas już nad innymi parametrami. Wszystko będzie działo się szybciej. Chłopcy wiedzą jednak, że im mocniej się teraz popracuje, wtedy podczas meczów będzie łatwiej i tego się trzymamy - mówi trener Tomasz Wolak.

Na boisku pojawili się juniorzy, którzy zostali włączeni do kadry treningowej, natomiast po raz pierwszy z drużyną spotkali się nowi zawodnicy Piotr Zmorzyński i Gordan Bunoza.

Z aktualnej kadry zabrakło Christiana Alemana, Harisa Memica oraz Fabiana Hiszpańskiego, którzy z różnych i usprawiedliwionych przyczyn dołączą wkrótce - informuje klub.

Swój pierwszy sparing podczas przygotowań żółto-niebiescy rozegrają w sobotę (15 stycznia). Na boisku w Bydgoszczy podejmą Wartę Poznań.

źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia źródło: Arka Gdynia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24