07.12.2021 11:30 1

Policja poszukuje mężczyzn - mogą mieć związek z kradzieżą

Fot. KMP Gdynia

Policjanci z Gdyni poszukują mężczyzn, którzy mogą mieć związek z kradzieżą roweru. Do zdarzenia doszło we wrześniu przed centrum handlowym przy ul. Górskiego. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w związku z kradzieżą roweru. Do zdarzenia doszło pod koniec września przed centrum handlowym przy ul. Górskiego, a związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy - informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy KMP w Gdyni.

Pierwszy mężczyzna ma około 30 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, na głowie kaptur jasnego koloru, czarne spodenki do kolan, białe skarpety, czarne buty sportowe oraz czarny plecak z białym logo znanej marki.

Drugi mężczyzna ma około 30 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, czarne spodnie dresowe, czarne buty, na głowie czarno-pomarańczową czapkę z daszkiem, ciemny plecak.

Fot. KMP Gdynia Fot. KMP Gdynia Fot. KMP Gdynia

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają przedstawione wizerunki o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24