15.10.2021 12:25 10 WH

Zderzenie osobówki i dostawczaka w Połchowie

Fot. PSP w Pucku/Facebook

W piątek (15 października) rano doszło do wypadku w Połchowie. Jak informuje policja, kierowca volkswagena z niewiadomych powodów zjechał na pas, którym jechał samochód dostawczy. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Służby o zdarzeniu przy ul. Puckiej w Połchowie otrzymały informację około godziny 8:00

Policjanci z drogówki wstępnie ustalili, ze 26-letni kierowca VW z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przód pojazdu dostawczego Iveco, którym kierował 21-latek – mówi mł.asp. Łukasz Brzeziński z puckiej komendy.

Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym został zabrany 26-latek do szpitala. Kierowca był uwięziony w osobówce. Kierujący dostawczaka nie odniósł obrażeń.

Mężczyźni byli trzeźwi. W działaniach udział brali także strażacy z JRG Puck i OSP Mrzezino. Droga była zablokowana.

Fot. PSP w Pucku/Facebook Fot. PSP w Pucku/Facebook Fot. PSP w Pucku/Facebook Fot. PSP w Pucku/Facebook Fot. PSP w Pucku/Facebook Fot. PSP w Pucku/Facebook

Teraz wyjaśnieniem okoliczności tego wypadku zajmą się śledczy. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze -dodaje Brzeziński.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24