14.09.2021 16:30 1 WH/GOSRiT Luzino

Zawodniczka luzińskiego klubu podwójną mistrzynią Polski wśród studentek

Źródło: GOSRiT Luzino

Paulina Stenka – reprezentantka AWF Gdańsk i podopieczna trenera Rafała Karcz została dwukrotną medalistką wśród studentek. Udało się jej wywalczyć dwa złote krążki podczas Mistrzostw Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i light contact.

Paulina wygrała wszystkie walki przed czasem przez przewagę techniczną i pewnie sięgnęła po złote medale. Teraz przed Pauliną sprawdzian najważniejszy – Mistrzostwa Polski seniorów w formule kick-light, które odbędą się w Kartuzach w czwartek i piątek. Ten turniej jest eliminacją do Reprezentowania Kraju podczas Mistrzostw Świata we Włoszech w miejscowości Lido di Jesolo. To właśnie dokładnie tam Paulina Stenka w 2018 roku sięgnęła po tytuł - informuje Piotr Klecha z GOSRiT Luzino.

Paulina Stenka jest zawodniczką Klubu KTS-K GOSRiT Luzino, od 11 lat trenuje kickboxing pod okiem trenera Rafała Karcza - obecnego szkoleniowca kadry Polski juniorów w kickboxingu. Młoda sportsmenka reprezentowała swoją uczelnię czyli AWF Gdańsk.