17.08.2021 07:22 12 PM

Dym było widać w całym mieście - pożar w Wejherowie

Fot. Czytelnik

W nocy wybuchł pożar w jednym z magazynów na ulicy Przemysłowej w Wejherowie. O dymie unoszącym się nad miastem jako pierwsi poinformowali nas nasi czytelnicy. Pożar gasiło blisko 50 strażaków. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

W poniedziałek (16 sierpnia) około godziny 23 zapalił się samochód ciężarowy z ubraniami na terenie jednej z firm przy ulicy Przemysłowej w Wejherowie.

Był to pożar samochodu ciężarowego stojącego pod dachem przy sortowni ubrań. Do działań zostało zadysponowanych 14 zastępów straży pożarnej. Łączna liczba ratowników biorących udział w zdarzeniu to 49 osób. Na tę chwilę działania cały czas jeszcze trwają
- informuje mł. ogn. Łukasz Ryta z PSP w Wejherowie. - Po przyjeździe zastępy zabezpieczyły teren akcji oraz przystąpiły do gaszeni pożaru, podawania prądów wody w natarciu - dodaje Łukasz Ryta.

Pożarem objęta była hala magazynowa, paliły się między innymi tworzywa sztuczne oraz odzież. Spaleniu uległ również samochód ciężarowy.

Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24