26.07.2021 10:38 0 NW/mat.pras.

Wybuch foodtrucka na Open'er Park - potrzebna jest pomoc

Źródło:mat.pras.

W czasie, gdy wszyscy świetnie bawili się podczas Open’er Park doszło do tragedii. W jednym z foodtrucków doszło do wybuchu, na skutek którego ranny został pracownik. Mężczyzna doznał rozległych oparzeń ciała, jego stan jest poważny – pozostaje w śpiączce farmakologicznej.

Nikt nie spodziewał się, że tego dnia dojdzie do tragedii. Podczas gdy na Open’er Park wszyscy świetnie się bawili, pracownik jednego z foodtrucków, serwujących jedzenie podczas imprezy został poważnie ranny.

Niespodziewanie doszło do wybuchu foodtrucka, który spowodował rozległe oparzenia ciała u Adama. Jak pisze jego narzeczona, jego stan jest poważny, a droga do wyzdrowienia długa. Mężczyzna pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej.

Kiedy stan zdrowia poszkodowanego ustabilizuje się konieczne będą rehabilitacje przywracające sprawność kończyn. Poparzeniu uległa 1/3 ciała, w tym twarz.

Adaś uczy się w zawodzie barber i szkoli się na tatuażystę, jego marzenia zostaną przekreślone bez rehabilitacji rąk. W imieniu rodziny prosimy o pomoc finansową – apeluje narzeczona.

Pieniądze potrzebne są m.in. na dojazdy, opatrunki i specjalistyczne zabiegi. Zbiórka zorganizowana została na stronie zrzutka.pl. Liczy się każda pomoc.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24