14.06.2021 15:50 13 NW

Wypadek z udziałem motocyklisty we Władysławowie

Fot. Czytelnik Nadmorski24.pl

Do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym doszło we Władysławowie na skrzyżowaniu Drogi Chłapowskiej z Młyńską. Kierowca jednośladu został poszkodowany.


Aktualizacja, 14.06.2021 r., godz. 16:30

Policjanci wstępnie ustalili, że 47-letni mieszkaniec Warszawy kierujący samochodem marki skoda wyjeżdżając z ulicy Młyńskiej wykonał skręt nie upewniając się czy będzie bezpieczny w wyniku czego uderzył w 53-letniego kierowcę motocykla, który był w trakcie manewru wyprzedzania skody - podaje mł.asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy puckiej komendy.

Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Mundurowi przebadali kierowców pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. Obaj byli trzeźwi.

Trwają oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów.

Z informacji uzyskanej od mł. kpt Krzysztofa Mingi, rzecznika prasowego puckiej straży pożarnej na skutek wypadku poszkodowany został kierowca motocykla.

Do wypadku doszło około godz. 15:00 we Władysławowie na skrzyżowaniu Drogi Chłapowskiej z Młyńską. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej – z Władysławowa i Pucka, ratowników medycznych oraz policję.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24