13.05.2021 14:05 4 PM

Tak kochają polską flagę - wyniki konkursu!

Flaga powiewająca za rowerem, flaga trzymana przez dwie kobiety na tle Zawiszy Czarnego czy machająca flagą Polski mała dziewczynka – te zdjęcia nas urzekły, a ich autorów postanowiliśmy nagrodzić. Zakończył się konkurs „Polska flaga w obiektywie – taką kocham i szanuję”.

Wybór nie był prosty, otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć z biało-czerwonymi barwami.

To była trudna decyzja, uczestnicy konkursu zaskoczyli nas swoją pomysłowością. Obrady jury były bardzo burzliwe, każdy miał swoje ulubione zdjęcie i próbował do niego przekonać innych. Ostatecznie udało się osiągnąć kompromis – mówi Patrycja Drewa z portalu Nadmorski24.pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim Czytelnikom za nadesłane prace i już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych zabawach konkursowych, a te – już wkrótce! Zostańcie z nami i śledźcie naszego Facebooka.

Poniżej zdjęcia, które najbardziej przypadły nam do gustu. Pierwsze miejsce i nagrodę główną przyznaliśmy panu Konradowi.

Wyróżnienia trafiły do pana Rafała i pani Karoliny.

Partnerami konkursu są: Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej OPEC, Fundacja im. Franciszka Stefczyka, Port Gdynia, Aeropact, Sieć Delikatesów Justynka, Wydawnictwo Biały Kruk.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24