27.04.2021 15:00 0 PM/gdynia.pl

Święto kina w Gdyni we wrześniu - organizatorzy zakładają formułę stacjonarną

Fot. FPFF

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a pandemia nie popsuje organizatorom szyków – święto kina odbędzie się w Gdyni tradycyjnie we wrześniu. Rozpoczął się nabór filmów do tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nowe produkcje można zgłaszać do końca maja.

Trwa nabór najnowszych polskich produkcji, które będą rywalizować o nagrody 46. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w Konkursie Głównym, Konkursie Filmów Krótkometrażowych i Konkursie Filmów Mikrobudżetowych.

Do każdego z nich można zgłaszać filmy fabularne, które powstały lub będą wyprodukowane w Polsce w okresie od 22 listopada 2020 roku do 31 sierpnia 2021 roku. Producenci mają czas na wysyłanie zgłoszeń do 31 maja.

  1. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zaplanowano w dniach od 20 do 25 września. Zgodnie z założeniami organizatorów wydarzenie będzie miało formułę stacjonarną. W związku z tym wezmą w nim udział: twórcy filmowi, dziennikarze i krytycy oraz widzowie zainteresowani polskim kinem.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24