15.04.2021 17:00 0 WH/Arka Gdynia

Arka Gdynia zmierzy się z ŁKS Łódź na wyjeździe

Fot. archiwum

W piątek (16 kwietnia) żółto-niebiescy zagrają z ŁKS Łódź na meczu wyjazdowym. To 25. spotkanie kolejki pierwszej ligi. Dla Ireneusza Mamrota będzie to wyjątkowe spotkanie. Obecny trener łódzkiej drużyny odszedł z Arki Gdynia w grudniu 2020 roku.

Piątkowy pojedynek rozpocznie się o 17:40. Łódzcy piłkarze to obecnie trzecia drużyna I ligi. Jak na razie mają na swoim koncie 43 punkty po 24 meczach, dzięki czemu zajmują trzecią lokatę. Zaś Arka Gdynia jest na piątym miejscu i ma 26 punktów. Łącznie rywale rozegrali wspólnie 36 spotkań.

To będzie szczególna rozgrywka dla trenera ŁKS Łódź Ireneusza Mamrota. Szkoleniowiec do grudnia 2020 roku pod swoją opieką miał żółto-niebieskich. Kontakt rozwiązano za porozumieniem stron.

Dotychczas Arkowcy wygrali 16 pojedynków, a 10 zremisowali bądź przegrali. Na spotkaniach wyjazdowych w Łodzi, piłkarze rozegrali 17 spotkań, z czego cztery zakończyły się zwycięstwem, a trzy zremisowali.

Przypomnijmy, że w ubiegłą środę (7 kwietnia) Arka Gdynia awansowała do finału Pucharu Polski. 2 maja odbędzie się mecz z Rakowem Częstochowa na stadionie przy ul. Stadionowej 1 w Lublinie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24