23.02.2021 12:00 0 mat. partn. Materiał partnera

Pruszcz Park – najnowsza inwestycja mieszkaniowa PB Szymichowski

mat. partn.

Pruszcz Park to najnowsza inwestycja mieszkaniowa firmy Szymichowski – znanego i docenionego dewelopera z Pomorza. To właśnie dzięki niemu położony na południe od Trójmiasta Pruszcz Gdański – nabiera nowego, eleganckiego i ekskluzywnego charakteru. Taki też wygląd ma mieć wspomniany już Pruszcz Park, tonące w zieleni, rodzinne i nowoczesne osiedle.

Firma Szymichowski ma wizję przekształcenia prowincjonalnego jak dotąd Pruszcza Gdańskiego – w nowoczesne, zadbane i bogate miasto. Jego poprzedni projekt – oddane już do użytku Osiedle Olszewskiego – jest tego najlepszym przykładem. Wspomniane osiedle znajduje się na ulicy Zygmunta Wróblewskiego w Pruszczu Gdańskim i składa się, jak dotąd, z czterech ekskluzywnych budynków, oraz parkingu między nimi. Mieszkańcy korzystać tam mogą z własnej sauny, klubu fitness i salonu relaksu.

PB Szymichowski specjalizuje się właśnie w dużych, nieosiągalnych dla swojej konkurencji inwestycjach budowlanych na Pomorzu – posiada bowiem własny park sprzętowo-transportowy, który wyposażony jest w dźwigi, żurawie masztowe i koparki.

Osiedle Pruszcz Park

Budowane obecnie osiedle Pruszcz Park składać się ma docelowo z sześciu budynków, a tym samym 650 mieszkań. Budowa odbywa się etapami, jako pierwszy powstanie więc budynek A, który oddany do użytku zostanie do końca 2021 roku. Będą to 3-pietrowe budynki o nowoczesnej architekturze. Każdy z nich wyposażony ma być w nowoczesną hale garażową przystosowaną do samochodów z instalacją LPG, jak i możliwością naładowania samochodu elektrycznego.

Osiedle zaplanowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami projektowymi. Posiadać w związku z tym ma reprezentatywne, nowoczesne klatki schodowe i korytarze. Na zewnątrz natomiast tonąć ma w zieleni. To właśnie wszechobecna przyroda i tereny zielone mają być znakiem rozpoznawczym Pruszcz Parku. Warto tu także nadmienić, że inwestycja znajduje się zaraz obok lasu.

Klatka schodowa w osiedlu Pruszcz Park. Źródło: szymichowski.pl

Mieszkania w Pruszcz Parku

Mieszkania w Pruszcz Parku posiadać będą wielkość między 30, a 90 metrami. Będą mieć też od 1 do 4 pokoi, a do tego łazienkę, przedpokój i aneks kuchenny. Istnieje także możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni. W standardzie każde lokum wyposażone będzie w odrębne pomieszczenie, które można zaaranżować na garderobę, pomieszczenie gospodarcze lub osobną toaletę. Mieszkania na pierwszym piętrze posiadać będą prywatny taras, na drugim i trzecim zaś – obszerne i wygodne balkony.

Ile zapłacimy za mieszkanie w Pruszcz Parku?

Metr kwadratowy mieszkania w Pruszcz Parku kosztować będzie nas pomiędzy 6, a 7,5 tysiącami złotych. To niedużo, zwłaszcza, jeśli zestawimy te ceny z ich odpowiednikami z Trójmiasta. Warto wiedzieć, że deweloper Szymichowski oferuje też piętnaście zniżek na piętnastolecie swej obecności na rynku. Zniżki te wynoszą aż do 586 zł za m². Warto więc skorzystać z okazji, zanim zrobi to za nas ktoś inny.

Podsumowanie

Jak więc widzimy plany są ambitne, ale poprzednia inwestycja mieszkaniowa – oddane już do użytku ekskluzywne Osiedle Olszewskiego – dobitnie pokazuje, że firma deweloperska Szymichowski ją zrealizuje.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24