18.01.2021 11:30 3 NW/rumia.eu

Rumia: Zbiórka krwi w parze z 29. finałem WOŚP

Fot. archiwum/rumia.eu

Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Tego dnia w Rumi odbędzie się także zbiórka krwi. Potencjalni dawcy życiodajnego płynu mogą liczyć na tematyczne powitanie – Siema! Zbiórka odbędzie się na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mobilne punkty poboru krwi należące do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku staną w niedzielę (31 stycznia) w Rumi.

Ze względu na pandemię, która wymusiła zachowanie szczególnych środków ostrożności, aby podzielić się życiodajnym płynem należy wcześniej zapisać się telefonicznie. Numer kontaktowy: 58 679 65 71 (telefon czynny w godzinach: pon. 9:00-17:00, wt.-pt. 7:30-15:30). Zbiórka odbędzie się na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Siema!???? – między innymi tym radosnym okrzykiem będziemy witać wszystkich potencjalnych dawców????, którzy w niedzielę 31...

Opublikowany przez Miasto Rumia Czwartek, 14 stycznia 2021

Dzień ten nie jest przypadkowy. Zbiórka połączona będzie z 29. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach Rumi – i nie tylko – spotkać będzie można wolontariuszy, którzy zbierać będą środki do charakterystycznych puszek. Ponadto sztab MOSiR-u przygotuje specjalne stoisko z gadżetami związanymi z orkiestrą.

Rumski urząd miasta informuje, że ze względów organizacyjnych 31 stycznia parking przy MOSiR będzie nieczynny do godz. 15:00.

Źródło:rumia.eu


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24