16.01.2021 09:00 0 Kwt/Gmina Kosakowo

Kosakowo: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ma nową lokalizację

zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Biuro Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zmieniło swoją siedzibę i mieści się obecnie przy ul. Żeromskiego 53 w Kosakowie.

Komisja pozostaje do dyspozycji mieszkańców w ostatnią sobotę każdego miesiąca w godzinach od 9:00 do 11:00 w gabinecie GKRPA w Kosakowie.

W przypadku potrzeby złożenia wniosku o zobowiązanie do poddania się leczeniu odwykowemu, do dyspozycji mieszańców gminy Kosakowo pozostają trzy punkty, czyli Biuro Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Kosakowo (ul. Żeromskiego 69 w Kosakowie), Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kosakowie (ul. Fiołkowa 2b) i Biuro Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kosakowie (ul. Żeromskiego 53).

Wniosek powinien być złożony w zamkniętej kopercie i zaadresowany do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Ważne, aby wypełniając wniosek, poza szczegółowym opisem problemu i czasu jego trwania, zawrzeć w nim jak najwięcej informacji o osobie zgłaszanej (w tym imię, nazwisko, adres, numer kontaktowy) oraz pozostawić dla Komisji również numer kontaktowy do siebie

Każda osoba, która zamierza nawiązać kontakt z komisją, może o uczynić również drogą telefoniczną pod numerem 692 943 433, bądź za pomocą poczty elektronicznej [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24