14.01.2021 15:30 17 WH

Trudny powrót do zdrowia rumianki z 'Big Brothera'

Fot. Natalia Dawidowska, Instagram

Była uczestniczka programu „Big Brother” walczy z nowotworem piersi. Natalia Dawidowska zwróciła się z prośbą o pomoc do fanów w mediach społecznościowych. Kobieta poddała się podwójnej mastektomii i przeszła chemioterapię. Teraz powraca do zdrowia, ale nie ma wystarczających środków do życia.

Natalia Dawidowska zdobyła popularność, dzięki uczestnictwu w programie reality show „Big Brother”. W październiku 2020 roku, za pośrednictwem instagrama, poinformowała, że zachorowała na raka piersi. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym artykule.

Jak pewnie większość z Was wie, od dłuższego czasu rak piersi próbuje perfidnie utrudnić mi życie. Uparcie walczyłam i walczyć dalej będę, bo jego kolejną próbą złamania mnie, jest niespodziewana chemia. Pierwsza noc po chemii była naprawdę trudna, organizm próbował się bronić i wyrzucić z siebie to, co właśnie dostał. Nie wnikając w szczegóły, była straszna i opadłam z sił – wspomina Natalia na swoim instagramie.

Kobieta poddała się operacji usunięcia obu piersi i przeszła leczenie chemioterapią. Powoli powraca do zdrowia. Niestety, pojawiły się kolejne problemy. Natalia nie może obecnie pracować, przez co nie ma wystarczających środków na swoje utrzymanie. Co gorsza, kolejne obostrzenia związane pandemią COVID-19 uniemożliwiają opuszczenie Wielkiej Brytanii.

Pełna obaw, ale i nadziei podeszłam do niej z myślą, że będę silna i jak najszybciej wrócę do pracy. Jak pewnie się domyślacie problemy zdrowotne uniemożliwiły mi pracę, a oprócz leczenia miałam na głowie rachunki i myśl o tym, za co zrobię najpotrzebniejsze zakupy. Żeby było trudniej, nowa odmiana koronawirusa, która szybko zaczęła się rozprzestrzeniać została odkryta w Londynie – w mieście , w którym się teraz leczę i żyję, co doprowadziło do kolejnego lockdownu i zamknięcia Wyspy na resztę świata – pisze dalej Dawidowska.

Natalia poprosiła swoich obserwatorów na instagramie o pomoc. Każda chętna osoba może wpłacić darowiznę na konto byłej uczestniczki „Big Brothera”. Wszystkie informacje odnośnie wsparcia znajdują się tutaj.

Fot. Natalia Dawidowska, Instagram

Utrzymanie, dojazdy do szpitala i inne najpotrzebniejsze wydatki mnie przerosły. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna. Dziękuję każdemu z osobna za ogrom ciepła i siły, który do mnie przesyłacie. Jest łatwiej, kiedy mam świadomość, że tak wiele dobrych ludzi we mnie wierzy – dodaje Natalia Dawidowska.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24