25.11.2020 13:00 0 NW/SM w Wejherowie

Rowerzysta jechał kradzionym rowerem

Fot. archiwum

We wtorkowy wieczór (24 listopada) funkcjonariusze zmotoryzowanego patrolu wejherowskiej straży miejskiej zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Okazało się, że jednoślad nie należy do 34-latka i nie jest to pierwszy incydent mężczyzny odnotowany przez mundurowych.

Strażnicy miejscy zatrzymali mężczyznę do kontroli we wtorek (24 listopada) około godz. 22:15 na skrzyżowaniu ulic Reformatów i Wniebowstąpienia w Wejherowie. Po sprawdzeniu dokumentów okazało się, że rower, którym porusza się rowerzysta, jest skradziony.

Rowerzystę przekazano policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Okazało się też, że wobec tego samego mężczyzny dwa dni wcześniej funkcjonariusze także podejmowali interwencję – podaje Zenon Hinca, komendant Straży Miejskiej w Wejherowie.

Jak opisał, 34-latek w miejscu publicznym nie miał zasłoniętej twarzy i nosa. Powoływał się na konstytucję i powiedział, że nie założy maseczki. Jak informują mundurowi, za ten czyn zatrzymany zostanie pociągnięty do odpowiedzialności przed wejherowskim sądem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24