29.10.2020 16:40 5 WH

Zostań w domu i weź udział w nabożeństwie poprzez 'Kościoły ONLINE'

Fot. archiwum

Już niedługo uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada). W tym roku będą to inne obchody niż w latach ubiegłych, a to ze względu na pandemię. Na wielu cmentarzach nie odbędą się nabożeństwa - ale wierni mogą uczestniczyć w nich poprzez zakładkę „Kościoły ONLINE”, która dostępna jest na stronie m.in. naszego portalu.

Kamery portalu Nadmorski24 transmitują obraz i dźwięk z 25 pomorskich świątyń. Wierni mogą wziąć udział za ich pośrednictwem we mszy świętej, nie wychodząc z domu. To szczególnie ważne w obecnej sytuacji epidemicznej.

Telewizja Kablowa Chopin, jako telewizja mieszkańców Pomorza, postanowiła odkodować wszystkie kanały Twojej Telewizji Religijnej, która dostarcza bezpośrednio transmisje mszy świętych do domów naszych abonentów. Decyzję podjęliśmy w trosce o naszych rodziców, znajomych i klientów. Mogą oni uczestniczyć w transmisjach mszy nie wychodząc z domu, korzystając z kanałów Twojej Telewizji Religijnej albo portalu nadmorski24.pl – informuje Dariusz Ciesielski, kierownik działu sprzedaży i działu marketingu w TK Chopin.

Transmisje dostępne są po kliknięciu TUTAJ.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24