27.10.2020 10:10 1 raz/UM Puck

Władze Pucka zachęcają do zamawiania posiłków do domów

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa szczególnie silnie uderzają w restauratorów. Nie mogą oni bowiem otwierać swoich lokali. Dlatego coraz więcej samorządów wspiera ideę dowozu posiłków do domów. Tak jest m.in. w Pucku.

Okres pandemii to bardzo trudny czas dla gastronomii. Ze względu na kolejne obostrzenia, lokale gastronomiczne muszą pozostać zamknięte dla gości. Jedynym sposobem na prowadzenie działalności jest odbieranie zamówień na wynos i dostarczanie posiłków do domów. Dlatego władze Pucka zachęcają do skorzystania z tej możliwości.

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo, właściciele punktów gastronomicznych zlokalizowanych w naszym mieście realizują usługę „Jedzenie na wynos z odbiorem własnym lub dowóz”. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie. Wspierajmy naszych lokalnych przedsiębiorców w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Zamawiajmy smacznie, na wynos i co najważniejsze… bezpiecznie! - apelują przedstawiciele puckiego ratusza.

Lista lokali, które realizują dowóz posiłków dostępny jest na stronie urzędu miasta.

Do akcji mogą się przyłączyć kolejni restauratorzy. W tej sprawie urzędnicy proszą o kontakt na adres e-mail: [email protected] .


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24