25.09.2020 09:45 0 NW/pomorskie.eu

Wydłużono termin zgłoszeń w pomorskim konkursie filmowym

Źródło:Pomorskie.eu

Konkurs na nagranie krótkiego filmu o tym, jak zmieniło się Pomorze dzięki funduszom europejskim – zostaje wydłużony. Ze względu na duże zainteresowanie, organizatorzy postanowili przedłużyć termin zgłoszeń do poniedziałku 28 września 2020 roku.

"Chwyć za telefon, tablet bądź kamerę i nagraj stusekundowy filmik pokazujący pozytywne zmiany, które zaszły na Pomorzu dzięki unijnym funduszom" - zachęcają organizatorzy konkursu #NakręćSięNaNakręcanie. Wiele zrealizowanych inwestycji zmieniło życie mieszkańców. Konkurs ma na celu ukazanie tych zmian – może to być wideo dotyczące jednego lub kilku aspektów codzienności, np. zdrowia, edukacji, pracy czy infrastruktury.

Filmy wcale nie muszą być profesjonalne. Chodzi o to, by pokazać działanie funduszy europejskich z perspektywy mieszkańców województwa, którzy na co dzień mogą z nich korzystać – mówi Martyna Sawicka, kierownik referatu Informacji Departament Programów Regionalnych UMWP.

Źródło:Pomorskie.eu

Stawka jest wysoka, bo zgarnąć można aż 5 tysięcy złotych za I miejsce, 3 tysiące za II miejsce i tysiąc złotych za miejsce trzecie.

Filmy w formacie MP4 należy przesłać do 28 września na adres: [email protected] Ze względu na wielkość plików, można zamieszczać je w linkach (np. w serwisach YouTube, Vimeo i WeTransfer).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24