03.07.2020 10:50 7 raz

Powiat wejherowski: Mężczyzna w namiocie hodował marihuanę

fot. KPP Wejherowo

Wejherowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz ich uprawę. W jego domu znaleźli zarówno susz narkotyków, jak i plantację nielegalnych roślin. Grozi mu kilkuletni pobyt za kratkami.

Wejherowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej we środę (1 lipca) po południu odwiedzili w jednej z miejscowości gminy Wejherowo mężczyznę. Miał on zajmować się uprawą marihuany.

Podczas przeprowadzonych przeszukań w mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny, znaleźli prawie 20 gramów marihuany oraz specjalnie przygotowany namiot, w którym było 18 roślin konopi w różnej fazie wzrostu. Rośliny te zostały zabezpieczone jak i cały sprzęt służący do uprawy, który znajdował się w namiocie m.in. wentylację i nagrzewnicę – relacjonuje asp.sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

fot. KPP Wejherowo

Mężczyzna wieczorem został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24