01.07.2020 08:30 0 raz/mat.pras

Piłkarska Kadra Czeka – zmierzą się najlepsi z Pomorza

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Najlepsi młodzi piłkarze wybiegną na murawę, by walczyć o wyjazd do Zamościa i prawo zmierzenia się z rywalami z całego kraju. W Luzinie odbędzie się pomorski finał turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS.

W piątek (3 lipca) na Stadionie w Luzinie odbędzie się Wojewódzki Turniej Piłkarska Kadra Czeka LZS. W finale rozgrywek, które maja już ponad 30 letnią tradycję, o miano najlepszej drużyny LZS w roczniku 2005 na Pomorzu zagrają: gospodarze GOSRiT el profesional Luzino, Stolem Gniewino, Olimpijczyk Kwakowo, ULKS 2 Bytów oraz Jantar Ustka.

Zwycięzca tych zawodów reprezentować będzie Pomorze na finale krajowym turnieju, który odbędzie się 20-23.07.2020 w Zamościu – poinformował Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino.

Sportowa rywalizacja w tym turnieju zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie, ponieważ w zawodach zagrają m in. czołowe drużyny 1 Wojewódzkiej Ligi JC1.

mat.pras.

Impreza została dofinansowana przez Samorząd Województwa Pomorskiego i została objęta Patronatem Honorowym przez Mieczysława Struk, Marszałka Województwa Pomorskiego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24